• Ana Sayfa
  • Bölüm arşivi 'Kurumlara Yönelik Çalışmalarımız'

Eğitim Kurumlarına Yönelik Çalışmalarımız

Özellikle yüksek öğrenim öncesi eğitim, bireylerin gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır. Sadece okullarla sınırlandırılamayacak kadar önemli olan eğitim; aile, okul/dersane yönetimi ve öğretmenlerin birlikte dayanışma içinde devam ettirecekleri bir süreçtir.

Devamını okuyun... —

Mutluluk reçetesi; İletişim

Günümüz şartları, kişileri istekleri ve hedefleri noktasında zorlamakta, mutlu olabilmek için daha çok çalışmaya, başarmaya itmektedir. Sanılanın aksine modern dünyada daha çok çalışmak değil, verimli çalışmak ön plandadır. Kişinin bireysel başarısı ve mutluluğu; aile, okul, iş, mahalle ortamlarındaki sağlıklı insani ilişkilerinden geçmektedir. Yoğun stres, kişiler arası iletişimi pek çok zaman olumsuz etkilemekte; iş yerlerinde iş [...]

Devamını okuyun... —

Kurumlara Yönelik Çalışmalar

Ekonomik ve sosyal açıdan, ortak bir amaca yönelik olarak insanların bir araya geldikleri kurumlar, bünyesindeki bireyler oranında başarılı olabilirler. Kurumların sürekli değişen teknolojiye, uygulamalara, yöntemlere ve metotlara müşterilerin/halkın beklentilerini en iyi düzeyde karşılayabilmek için en kısa sürede uyum sağlanması gerekmektir.

Devamını okuyun... —